Оголошення

За інформацією МКП "Чернівцітеплокомуненерго" із за проведення ремонтних робіт на теплотрасі на вул.Воробкевича (район школи №27) відсутнє теплопостачання по вул.Воробкевича, вул.Іваюка, вул.Комарова, пров.Ентузіастів та вул.Ентузіастів, 9-а/10-12 під.Роботи планують закінчити до 20.00 год. 10.01.2022р.

  

Колектив ПП "Ремжитлосервіс" щиро вітає зі Святим Вечором та Різдвом Христовим Вас та Ваші родини!
В ці світлі дні нехай прийде мир у Ваші оселі, нехай радість наповнить душі. Бажаємо Вам міцного здоров’я, відмінного настрою і веселих свят у колі рідних та близьких людей!

 

За інформацією Департаменту інфраструктури та благоустрою (колишнього Департаменту житлово-комунального господарства міської ради) розміщеною в газеті Чернівці № 26(1598) 1 липня 2021року.

            Із 1 липня послуги із забеспечення своєчасної ліквідації аварійних ситуацій об’єктів житлового господарства та соціальної сфери без укладеного договору надаватися не будуть. Про це повідомили у прес-службі Чернівецької міської ради.

            Виїзд аварійних бригад міського комунального підприємства

" Аварійно-диспетчерська служба 0-80" в неробочий час, у вихідні та святкові дні, починаюча з 1 липня 2021 року, буде здійснюватись винятково на підставі укладених договорів з власниками житла,управителями та балансоутримувачами за рахунок коштів споживачів цих послуг. Таке рішення прийняли у зв’язку з відсутністю фінансування робіт з ліквідації аварійних ситуацій об’єктів житлового господарства та соціальної сфери територіальної громади Чернівців у ll півріччі 2021 року.

            Витрати по ліквідації аварійної ситуації на загальнобудинкових мережах відшкодовується за рахунок квартирної плати (експуатаційних витрат). Витрати по ліквідації внутрішньоквартирних ( водопровідних мереж, каналізаційних мереж, мереж центрального опалення та мереж електропостачання) відшкодовується мешканцями за додаткову оплату.

         УВАГА! Пеня за невчасну сплату комунальних платежів!

З 1 травня 2019 року набирає чинності стаття Закону України «Про житлово-комунальні послуги» про сплату пені у разі несвоєчасного здійснення платежів за житлово-комунальні послуги.

Зокрема, стаття 26 «Відповідальність за неналежне виконання договору» встановлює, що «у разі несвоєчасного здійснення платежів за житлово-комунальні послуги споживач зобов'язаний сплатити пеню в розмірі не вище 0,01 відсотка суми боргу за кожен день прострочення. Загальний розмір сплаченої пені не може перевищувати 100 відсотків загальної суми боргу».

Шановні мешканці.

Для подання ваших заявок номер телефону - 900-149

Також заявки можна подавати за мобільним  номером

050-433-38-05

 СУБСИДІЯ

 Порядок оформлення   Детальніше... 

  Калькулятор розрахунку   Детальніше...

До муніципального контакт-центру у Чернівцях  можна цілодобово телефонувати  на телефонні лінії стаціонарного телефонного зв’язку (15-80 і 588-888),  на номери мобільних операторів: (050) 222-1580 та (096) 222-1580. За цими номерами контакт-центр приймає звернення з питань: - аварійних відключень та виникнення аварійних ситуацій, -  усіх питань житлово-комунального господарства і благоустрою, -охорони здоров’я, -освіти, -соціального захисту, -громадського транспорту.

 

 

ПП "Ремжитлосервіс" повідомляє, що виконавчим комітетом Чернівецької міської ради було прийнято рішення № 813/24 від 20.10.2021р. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 23.06.2021р. № 450/13 «Про доповнення до Інвестиційної програми МКП «Чернівцітеплокомуненерго» на 2020-2021 роки та встановлення МКП «Чернівцітеплокомуненерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії», тобто про зниження тарифів на теплопостачання, повернувшись до минулорічної ціни за теплову енергію. 

 

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні власники (орендарі) квартир та нежитлових приміщень

       На   виконання рішення протоколу від 05.04.2021р. № 7 чергового засідання міської постійної діючої комісії з питань ТЕБ та НС м. Чернівців та з метою недопущення виникнення пожеж пов'язаних із спалюванням сухої рослинності, сміття тощо - ПОПЕРЕДЖАЄМО : Спалювати листя, розпалювати багаття та порушувати інші правила протипожежної безпеки категорично забороняється.!!!

 

    ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні власники та співвласники житлових і нежитлових приміщень,на виконання листа Мінрегіону від 24.03.2020 року № 7/10.1/5043-20 щодо оплати житлово – комунальних послуг в умовах карантину ПП «Ремжитлосервіс»   інформує Вас про наступне:

-    Враховуючи ситуацію, яка наразі склалася в Україні та з метою запобігання поширення коронавірусу (COVID-19) і недопущення його негативного впливу на здоров’я людей, просимо здійснювати оплату онлайн-платежами за допомогою загальнодоступних сервісів (Приват 24, Ощад 24, iPay, тощо).

-     Всім, у кого є близькі люди віком від 60 років! Ваші бабусі, дідусі, матері, батьки, а також сусіди в групі ризику. Допоможіть їм сплатити комунальні платежі вдома онлайн, це убезпечить їх від зараження на COVID-19!

   Карантин вніс свої корективи у звичне життя кожного громадянина, але просимо бути відповідальними та не створювати собі накопичення боргів! 

 

Бережіть себе і близьких! Будьте здорові!

З повагою,адміністрація ПП «Ремжитлосервіс»

 

КАРАНТИН

Прийоми відміняються, відвідування мешканцями кабінетів ЗАБОРОНЕНО.

Заявки приймаються :

тел.. 900149 або моб. 050 433 38 05

Уточнення нарахування заборгованості (бухгалтерія):

тел. 900 749 або моб. 050 433 95 00